שירותים

חברת גליי הניקיון, קיימת בשוק הפוליש והניקיון מאז 1977, היא מציעה  שירותי ניקיון ופוליש , תוך כשעתיים בכול חלקי הארץ! חברת גליי הניקיון מאגדת בתוכה  מגון שירותים , ניקיון דירות ישנות, חדשות,  לאחר שיפוץ,ועוד, הן  בשוק הפרטי , והן במוסדי , פוליש  לכול סוגי הריצוף, כמו כן ליטוש לכול סוגי הרצוף, גליי הניקיון  היא בין החברות הראשונות שנוסדו בארץ, כול  לקוחותיה מבוטחים  בביטוח צד ג, וכול חומרי הניקוי הם אורגניים, זולת הווקסים למינהם, והחומר הקריסטלי אשר מגיעים מחברות בספרד ואיטליה , גליי הניקיון עם 7 סניפיה הפרוסים ברחבי הארץ, מעניקה את שירותי הניקיון והפוליש תוך שעתיים בכול רחבי  המדינה , בין לקחות גליי הניקיון , נמל אשדוד,  בית האופרה, משרד הבריאות , בתי חולים, והמון לקוחות מרוצים.

 

פוליש

מהו פוליש שאלה במייל לגליי הניקיון ,מלי מתל אביב, הפוליש היא שיטת הברקה , של משטחים בעיקר רצפות , הפוליש היא מילה גינרית , שמקורה באנגלית POLISH, דהיינו "מבריק" מדובר בתהליך מונוטני שמתבצע ע"י מכונת פוליש תעשיתית, שמטרתו  להבריק ולחדש את כול סוגי הריצוף,והמשטחים כגון PVC, עם השנים משטחים (כמו הרבה דברים בחיים) נשחקים עם הזמן, והפעולה הנ"ל, תחזיר את הריצוף  (ברוב המקרים)  עם תוסף שכבה של ווקס , או ווקס קריסטל, למראהו הראשוני , דהיינו הבתולי , חברת ניקיון כגליי הניקיון, מתחייבת בכול עבודת פוליש , אחריות על הלובן והברק , בכתב למשך 4 שנים.

פוליש ווקס

גבריאל מהרצליה בשיחה טלפונית שאל מהו פוליש ווקס? פוליש ווקס היא פעולה בה קירצוף, הרצפה מתבצע ע"י מכונת פוליש וסקווטש  תעשיתי ,  לאחר יבוש הרצפה לחלוטין , מורחים את השעווה, המוכרת יותר כפוליש ווקס  על הרצפה בעזרת פרווה מיוחדת,  הוקס נמרח לאורכה ,ולרוחבה של הרצפה , לאחר  שהרצפה ייבשה , מבריקים את הרצפה בעזרת לבד הברקה,, מה שמעניק לרצפה  ברק מרהיב.

הברקה קריסטלית

חנן מפרדסייה לשאלתך במייל  מה השוני בין  פוליש ווקס לקריסטל, ההבדל הוא גדול, מאוד שהרקה קריסטלית עולה בכמה מונים יותר מאשר פוליש ווקס , בעוד פוליש ווקס הינה שכבה שעוותית הנמרחת ע"י פרווה מיוחדת על הרצפה ,  ההברקה הקריסטלית כשמה כן היא מעניקה לרצפה את המראה הקריסטלי הנוצץ , הידוע  כ"מראה  הרטוב", ההברקה מתבצעת ע"י ריסוס חומר מיוחד X1-X-2 X-3,, המוחדר לתוך המרצפת  ע"י צמר מגנזיום , וחימום הרצפה , התהליך כמאמור מתבצע ע"י שלושת החומרים הנ"ל , של החברה הספרדית קסלי , בשמונה שכבות משלושת החומרים ! (בעוד רוב החברות מבצעות עד 5 שכבות,גליי הניקיון מורחים 8 שכבות !!) ההברקה הקריסטלית שומרת על הרצפה  מפני שחיקה , שריטות ועוד.

פוליש אקרילי

פנחס , מאריאל , פתח לאחרונה משרד בישוב , והומלץ לו לבצע  פוליש אקרילי , מהו פוליש אקרילי שאל פנחס בשיחה טלפונית ,  עם השנים המרצפות , מאבדות את הברק , נשחקות ,וצוברות כתמים והשחרה,  פוליש אקרילי נועד בדיוק למטרת שימור הרצפות , ולמנוע בהליך איטי את שחיקת הרצפות , בפעולה הראשונית יש לקרצף את הרצפה  היטב עם סקווטש תעשיתי ומכונה,  מייבשים היטב את הרצפה , ומורחים את הווקס אקרילי בעזרת  מטלית רצפה לחה, החומר מתייבש לאיטו , אין צורך במכונה , והוקס האקרילי  מונע כאמור מכתמים, סימני עקבות, ושחיקה של הרצפה.

גליי הניקיון  המקצוענית בהברקה

נירית מתל אביב , לשאלתך האם עושים פוליש על קרמיקה ,? ובכן התשובה החד משמעית היא לא! פוליש על גרניט פורצלן, או קרמיקה,, היא גרימת נזק לקרמיקה במזיד!  מפני שמרצפות אלו  עשויות מחומר חסין, שאינו סופג שום נוזל! כולל חומצה מלחית,  כול חומר הברקה שהוא שימרח על הקרמיקה יגרום נזק למרצפת הקרמיקה , ומראה לא אסטתי לרצפה כי החומר ההבקה יתקלף במהרה מעל הקרמיקה, גליי הניקיון באתר האינפרמטיבי שלה, הן במייל, הן בשיחת טלפון , ותענה על כול שאלותיכם בנושא הפוליש של הרצפה בכול עת, אם עשיתם את הבחירה הנכונה ולקחתם את גליי הניקיון,  אנו מבטיחים לכם  עבודה מקצועית עם תעודת אחריות!
ניקוי מטבחים בצורה מקצועית
נקיון מטבחים, למוסדות , ולבתים פרטיים,  עם  השנים , הפכו ניקיון המטבחים בבתים,  במסעדות, במשרדים , ובמסודות תעשייתים , לנטל כבד במיוחד , בנקיון . השומנים שהצטברו עם השנים הפכו את משימת הניקוי לקשה במיוחד , חברת גליי הניקיון מצאה פתרון אידיאלי , בניקיון המטבחים ,, עם קיטורי לחץ במים חמים , מכונות פוליש שונות , וסקוטשים מיוחדים מונעי שריטות , תקבלו בעזרת עובדיה המקצועיים של גליי הניקיון , עבודה טובה , ויאותית עם תוצאות מבריקות ,ונקיות.

ניקוי חלונות

 אם ברצונכם לנקות, את חלונות , משרדכם. ביתכם, בניקוי לחץ מים, הסרת כתמים ולכלוך קשה ממשטחים חיצוניים ופנימיים , ניקוי בסנפלינג על ידי מומחים , או כול סוגי נקיון חלונות אחר גליי ניקיון מוכנה וערוכה על צוותיה בכול עת שתחפצו, התחום הפופולארי , בניקוי חלונות , הוא באמצעיים חיצוניים, כגון סנפלינג, מנוף גדול , ועוד, גליי הניקיון היא בין החברות המעטות המספקות  ניקיון חיצוני של חלונות בגבהים ,  חלונות הנמצאים בגובה רב מתלכלכים הן בפייח של מכוניות, הן בשלשלאות של יונים ,, ניקוי בסנפלינג של חלונות בלחץ מים , נותן  לבניין מראה חדש ואקסלוסיבי , חזות של בניין וניקיונו היא חשובה ביותר , לאנשים רבים הבאים לעשות עסקים , בבניין משרדים ,חלונות בניין מוזנח ירתיעו הרבה לקוחות פוטנציאלים , לעשות עסקים עם החברה , היושבת בבניין מוזנח , חלונות בניין בוהקים , היא החזות החיוביות של היושבים בתוכו , ויתן תחושה טובה לבאי הבניין לעשות עסקים עם היושבים בתוכו , נסו את גליי הניקיון במחירים נוחים , בנקיון חלונות בניין , והצטרפו לעשרות הלקוחות המרוצים מנקיון החלונות של גליי הניקיון.

גליי הניקיון והפוליש

חברת גליי הניקיון בעלת נסיון, המלצות ,מקצועיות רבה , מוניטין רב שנים, ואלפי לקוחות מרוצים, שמה לה לדגש , את איכות ההברקה של הרצפות , אין פשרות אצל גליי הניקיון בפחות ממצויין על הברקת הרצפות ,  הצטרפו גם אתם לחוג הלקוחות הגדול והאיכותי של גליי הניקיון.

חברת ניקיון

לחברת הניקיון , גליי הניקיון , ניסיון ומוניטין רב שנים, בביצוע עבודות ניקיון מכול סוג שהוא , עובדיה המסורים , והמקצועיים של גליי הניקיון , עומדים לרשותכם , לצד ציוד הברקה חדיש , בעלות ביצועים , איכותיים, אז אם חוסר זמן הוא מנת חלקכם, פנו לגליי הניקיון , קבלו מחיר סביר  לניקיון הדירה , חברת גליי הניקיון , היא דרגה אחת מעל שוק הפוליש והניקיון, באיכות , ומצויינות , גליי הניקיון לא מעסיקה פועלים ארעיים, הגורמים נזקים,  וכלל לא יודעים להבריק או לנקות, ! גליי הניקיון , עם הנסיון והותק רב השנים , יודעת לאתר בדיוק , את גחמותיו של כול לקוח , ולקוחה, בנושא הניקיון וההברקה , גליי הניקיון קשובה , ואדיבה , לכול בקשה של הלקוח לפני תחילת העבודה, ובעבודה עצמה ! כי הכול מתחיל ונגמר בשירות ואיכות.

צביעת דירה

בפעם המי יודע כמה , חשתם שיגרה מהי ,וקם בכם הרצון לעשות שינויים, אך בגלל חוסר זמן, עייפות, ובעיקר עצלות מצידכם, אתם דוחים פעם אחר פעם, את הרצון , ובעיקר הצורך , לרענן ולו במעט את חייכם , במקום בו אתם נמצאים, ברוב ימות השבוע, לכן צביעת הבית , תכניס קת אור ושנויים בשיגרה לה אתם רגילים, לפני שאתם פונים לקניית צבע ולנסות "לצבוע" את הדירה בעצמכם, חישבו היטב אם אתם    מיומנים בצביעת הבית, כי בנוסף  למאמץ הפיזי, ובזבוז זמן יקר , הינכם חפצים בתוצאות משביעי רצון, כי לצבוע דירה צריך מיומנות רבה, במקום לבזבז זמן מאמץ, כסף, ובעיקר תוצאה מאכזבת, הינכם יכולים לקרוא  לגליי הניקיון, אשר מעמידה לשירותכם, צבעים, ותיקים, מהשורה הראשונה! שיבצעו עבורכם , עבודה איכותית ומעולה,עד לשביעת רצונכם המלאה , ביעילות, ובמקצועיות מרובה ,אשר היא מנת חלקם של צבעי גליי הניקיון לאורך שנים.

גליי הניקיון , מומחים לביצוע צביעת דירות , ומבנים

  • צביעת דירות, משרדים, או מבנים, ריקות, או מרוהטות (קירות ותקרה)
  • תיקוני שפכטל וטיח בכול מקום שידרש
  • צביעת חדרי הורים, חדרי ילדים, חדרי שינה , מקלחונים, חיפוי זכוכית למטבח, חדרי שורתים
  • צביעת דלתות ,  משקופים , ארונות מטבח,, וארונות קיר במבחר  גוונים לבחירתכם

נקיון לאחר צביעת דירה – התוצאה המושלמת לפני החזרה לשיגרה

 דלית מרחובות, בפנייה לגליי הניקיון , האם אתם מנקים  דירות לאחר צביעה? מלבד המקצועיות , של גליי הניקיון, בצביעת דירות,  ניתן כמובן להזמין אצל גליי הניקיון,  , כי לאחר צביעת  דירה  צריך לסדר , ולארגן את הבית , אנו ננקה עבורכם , את כול התריסים , השמשות, המסילות, המוזיקאות, הדלתות, המשקופים, החרסינה הקרמיקה , האמבטיות , האסלות ,  הכיורים , ארונות אמבטיה, ברזים, ארונות מטבח, קרצוף הרצפה , ומריחת ווקס, , כול אשר עליכם לעשות הוא לחייג לגליי הניקיון, ולהצטרף לעשרות הלקוחות שלהם המרוצים.

מומחים לניקוי לאחר שריפות

 אירוע שריפה גורם ברוב המקרים נזק ממשי למקום האירוע, לשם כך הזמינה אותנו רוית , מרמת השרון,  לניקיון הרב והמורכב בניקוי  הדירה לאחר השריפה, חברת הניקיון ,    ,גליי הניקיון מאותגרת לא אחת לניקוי  דירות לאחר שריפה , לאחר כיבוי השריפה , לא כול חברת ניקיון , הינה בעלת ניסיון ,ומיומנות שדי בהם  להתמודד  עם ניקוי הדירה  לאחר השריפה , במצב כזה לא יועילו חומרי ניקוי רגילים  גם טיפול ניקיוני רגיל ,לא יספיק במקרה הזה , רק  עובדים מקצועיים ומיומנים , כמו שיש אצל גליי הניקיון , בעלי נסיון רב שנים של ניקיון לאחר שריפה , יספקו לכם את התוצאות הראויות , חברה כגליי הניקיון יודעת לתפעל  מכשור מיוחד לניקוי כתמים קשים של עשן,פחם, או כימיקלים שונים, לכן אם  לצערכם ביתכם , או המשרד שלכם עבר שריפה , ואתם מחפשים  דרך לנקות , ולהסיר את הכתמים לאחר השריפה , וליצור מקום מגורים , או קבלת קהל במשרדכם , נעים ונוח לאחר השריפה , עליכם לפנות לגליי הניקיון, בעלת ניסיון של שנים בניקיונות מסובכים, התוצאה המובטחת לכם משתלמת לכם מאוד,הניקוי, והשיקום של המבנה , תעלה חיוך על פניכם, לאחר טראומת השריפה , בכול נושא שריפה במבנים שונים, דירות ועוד, הן קטנה , והן גדולה , גליי הניקיון, תעלים כתמים שונים,ריחות  מוזרים, וכול מיני מפגעים שנוצרו בעקבות השריפה , המקום ישאר נקי ומצוחצח , בו להתחיל מחדש !

טיפים מקצועית בנושא ניקיון הבית ,וצבע

פוליש לרצפה

פוליש כבר נאמר רבות , הנה פעולה חשובה וחיונית, שמחזירה את הברק לרצפות , ומסירה את השחיקה, והשריטות שעל הרצפה, עבודת הפוליש היא עבודה סיזיפית ,וכלל לא פשוטה! כאשר הכתמים שנוצרו כתוצאה משימוש בחומרים לא איכותיים לרצפות , לא יורדים ,התיסכול של  הרבה בתי אב , הוא גדול , כי ניקיון בית והברקת הרצפות הוא דבר חשוב להרבה מאוד אנשים! במאמר הזה תקבלו טיפים כיצד לנהוג על מנת לקבל רצפה נקייה ויפה.

איך להתחיל בביצוע פוליש על הרצפה

 גיא מפתח תקוה, (אחד מרבים) התקשר לגליי הניקיון, ושאל "יש לי שיש  אמיתי שנשחק , ובפינות יש הרבה כתמים שחורים, על הרצפה , מה עושים בכדי להחזיר את הרצפה לברק הראשוני,בעת שהרכבתי את השיש ?"  הרצון של כול אדם  להבריק את משטחי הרצפה , אם זה רצפות, שיש , או פרקט, הדבר הראשוני הוא בחירת  , חברת ניקיון ופוליש מקצועית, כגליי הניקיון, שתבצע עבורכם את הקירצוף, הליטוש, וההברקה על הרצפה , לאחר שהחברה עוזבת  את הבית, כאן מתחיל השימור של הברק והלובן של הרצפה , ראשית יש לקנות אך ורק חומר הברקה לרצפות , שמכיל ווקס ומיועד לסוג הרצפות , שעברו פוליש, כמו כן יש לבחור את הסמרטוט  הנכון ! סמרטוט מיקרופיבר, מוכיח את יעילותו והייחוד שלו , בשמירה על הברק, והסרת כתמים.

ניתן לעשות פוליש ,בשיטת "עשה זאות בעצמך"

מתן מיהוד שאל במייל השאלות של  גליי הניקיון , "האם ניתן לעשות , פוליש באופן עצמי?", פוליש באופן עצמי ניתן לעשות, רק לאחר שהרצפה עברה ,פוליש ראשוני מקצועי ע"י מכונת פוליש , אומנם במשך השנים הפוליש נשחק, וניתן לחדשו בהחלט , באופן עצמי ! על מנת לבצע פוליש טוב , תנועות מעגליות , של שטיפה עם חומר המכיל ווקס .  יכולים להביא לתוצאה  טובה מאוד,   למי  שאין כוח לעשות  המון תנועות מעגליות,  בכדי לקבל ברק על הרצפה ,אם הכוח שלכם תש, הרתיחו מים חמים, שיפכו , אותו לדלי מים עם החומר הווקס , סחטו את הסמרטוט , הלבישו אותו על המגב  והתחילו בתנועות רחבות של מעגליות , למי שאין לו את הכוח והסובלנות , לבצע את הפוליש , באופן "עשה זאות בעצמך" יכול להתקשר לגליי הניקיון, ולקבל עבודת פוליש איכותית , עם אחריות.

האם לקחת  חברת ניקיון , או עוזרת בית לפי שעות?

יוקר המחייה , התשלומים הרבים , על הוצאות , מביאה משפחות רבות לחפש את הפתרון של עוזרת בית זולה , במקום חברת ניקיון "יקרה"? עוזרת בית היא טובה לתחזוקה שוטפת של הבית,ניקוי אבק, רהיטים, וכד', עוזרת בית לא תוכל לבצע  עבודת ניקיון של בית לאחר בנייה , עוזרת לא תוכל לנקות , מלט, בטון, רובה , צבע, וטיח, שנשארים לאחר הבנייה, כי אין לה את הציוד המקצועי שיש לחברת ניקיון, כמו כן עוזרת בית לא תוכל  לבצע  פוליש על הרצפה , כמו שחברת ניקיון מקצועית תבצע, כמו כן כשמשפחה שוכרת עוזרת בית , היא צריכה לשלם לה את כול  התשלומים  על פי החוק , שקיים בשוק העבודה הישראלי ביחסי עובד , מעביד, לעומת זאות ההתקשרות שלכם עם חברת ניקיון  בתים , כול התשלומים  של יחסי עובד ומעביד חלים על חברת הניקיון , מה שלכם נותר זה רק לשלם לחברת הניקיון , אז בהרבה מונים חברת ניקיון מקצועית עדיפה על עוזרת בית.

כיצד אתם נערכים לצביעת הדירה

במהלך השנים , צביעת הדירה , הפכה לחלק החשוב ביותר בפיניש של עיצוב הדירה, שכן את הצבע הלבן המסורתי שבו נצבעו אלפי בתי אב לאורך השנים, כיום הצבע הלבן הוא פחות דומננטי  ואנשים כיום הולכים על צבעים "יותר חיים", בהרבה מקרים  עיצוב וצביעת קירות הבית  , משפיע  על מראה הבית יותר מריהוט זה או אחר , הצביעה היא  הדבר החשוב ביותר כמעט בכדי לקבל את התמונה המושלמת בעיצוב הבית.

הקירות שונים, כמו כן הצביעה

יש לצבוע את הקיר , שהוא חלק לחלוטין , אחרת יווצרו גבשושים , על הקיר , ותוצאה של צבע מרוח על הקיר, אם מדובר בקיר גבס , המשימה של הצובע תהיה פשוטה ביותר, מיכון שקיר הגבס במפעל עבר שיוף והחלקה, תוצאה זו מקלה על עבודת הצבעי , בקיר בלוקים העבודה יותר סבוכה , יש ליישר את הקיר בשפכטל אמריקאי, ולאחר שהקיר מתייבש ,  יש לשפשף את הקיר בעזרת נייר זכוכית , להחליק אותו ולאחר מיכן לצבוע.

כיצד יתן לטפל בסדקים וחריצים, בקירות

 אם מדובר בקירות בלוקים, ישנם ודאי סדקים , אין להתעלם מהסדקים! כי צבע לא יכסה אותם  ,  , לכן לפני תחילת הצביעה , יש למרוח שפכטל אמריקאי , בכדי ליצור קיר אחיד , ולאחר שהקיר יבש , יש לשפשף היטב את הקיר בנייר שפכטל, להחליק את הקיר  ולאחר מיכן לצבוע.

האם ניתן לצבוע בשיטת "עשה זאת בעצמך"?

רוב הציבור נוטה לחשוב שצביעת דירה היא משימה קלה , ובכן כלל לא ! לדוגמא צביעה לא נכונה  יוצר חותם , על הקיר שישאר המון זמן, וכמו כן המפגש של התקרה  והרצפה , הצבע אמור לצבוע אך ורק את  הקיר, ולא לזלוג  בנגיעות בלתי אסתטיות , של צבע על התקרה, המחשבה לצבוע כעת מתסכלת אתכם? תמיד אפשר לפנות לחברה מקצועית כגלי הניקיון שתבצע עבורכם את צביעת הדירה, ביעילות , באיכותיות, עם תוצאה משביעת רצון.

האם לנקות את הבית לאחר צביעה?

 בהחלט חשוב ביותר! אין לזלזל במלאכת הניקיון לאחר צביעת הבית , כי אם לא תנקו, את השארים לאחר הצביעה, מהחלונות, הפנלים, והרצפה בצורה יסודית , הצבע יתקשה , ולא ירד מאליו, וילווה אותכם המון שנים.

גליי הניקיון – הפתרון האידאלי והמושלם

גליי הניקיון מעסיקה צבעים  ,איכותיים בעלי ניסיון עשיר של למעלה מ30 שנה! צבעי גליי הניקיון , תתקן , ותצבע את קירות בתכם בצורה מעולה ויעילה , כמו כן עובדי הנקיון המקצועיים של החברה , ינקו ויקרצפו את הדירה עבורכם , עד שתקבלו דירה ,צבועה יפה, נקייה , מריחה טוב, ומוכנה לכניסה.

טיפים מקצועיים,לניקוי הבית

 מעולם לא תהה מחלוקת על המשפט  שנפש בריאה , קיימת בגוף בריא , גם אושר של משפחה מתחיל בבית נקי ומצוחצח ,, עם זאות יוקר המחייה, המירוץ הקשה אחר הפרנסה , וזמן מועט לבילויים או הנאה , יוצר הזנחה גדולה בניקיון הדירה, מה שיוצר מתחים בין בני הזוג , ניקיון דירה יום יומי היא מעמסה נפשית על בני הזוג , כשחוזרים מהעבודה מותשים , ויש ילדים, שיעורים, והבית נראה כמו שעבר צונאמי, גליי הניקיון לא מחנכת בנושא חינוך אנשים , רק מגדילה קצת את התמונה במאמר זה איך לשמור על הבית נקי.

שמירה על ניקיון הבית

אחד האמצעים החשובים בשמירת הסדר והניקיון בבית, היא להחזיר כול דבר למקומו , דהיינו ,  בגדים מלוכלכים מיום עבודה, או מבית הספר של הילדים, לא להניח בכול מיני מקומות בבית מה שיוצר בלאגן, את הבגדים ישר למכונת הכביסה או לסל כביסה , כמו כן את הכלים של האוכל  לא להשאיר בכיור אלה ישר להכניס למדיח, בפעולות פשוטות אלו , אתם חוסכים המון זמן, ושעות ניקיון שבועיות רבות,  כמו כן אנשים "חוסכים" בזמן שמנקים אחת לחודש , ובכן פה הטעות מיסודה , לא יקרה כלום אם אחרי המקלחות בסוף היום קחו נוזל לניקוי אמבטיות וכיורים רק שיפכו את החומר על הקרמיקה או האמבטיה , חכו מספר דקות ושיטפו הכול,  על התריסים, ניתן להעביר אחת ליומים מטלית לחה בחמש דקות! גמרת לנקות את התריס בסלון, כך תעברו מחדר לחדר מדי יום,   פעולות פשוטות אלו , יכולים לחסוך לכם  , מהניקיון החודשי שקשה יותר שבעתיים מהניקיון השבועי! הטיפים הנ"ל, שנתנה גליי הניקיון יקלו הרבה אם תנקו מדי יום את האמבטיה,והכלים הסניטרים, ופעם ביומים חלון זה או אחר בבית , פעולות הללו יחסכ לכם זמן, כוח פיזי, ומן יותר לפנאי ובילויים.

עזרה בניקיון הבית

משפחות חרדיות רבות , המתגוררות בבתים גדולים , נעזרת לא פעם בבני משפחה שבאים גם כן לעזור בנקיון הבית  כמו כן יש לגייס את הילדים לניקיון הבית,  אם כול זה לא נמצא בהישג יד אתם יכולים להיעזר בגליי הניקיון , שתשמח לנקות יסודי עבורכם את כול הבית במחיר סביר , ותשאיר אתכם מאושרים ושמחים.

לאחר ביצוע הפוליש , מה עושים?

יורם מבני ברק , שאל את גליי הניקיון במייל שאלות של החברה, "כיצד לשמור על הפוליש , שנעשה בבתי"  לאחר שביצעה חברת גליי הניקיון פוליש בביתו של יורם מבני  ברק שכח הלה לשאול , כיצד לשמר את הפוליש , שנעשה בדירתו, התוצאה של הפוליש היתה כול כך מבריקה ומדהימה , עד שהאחרון , כבר הזמין על דעת עצמו הברקה אצל אחיו , ובכן לשמר את הפוליש , היא על ידי חומרי ניקוי מתאימים ,ישנם בשוק חומרים. רבים שלא מתאימים לסוג הריצוף שלכם, בוודאי לא  מרצפות שעברו פוליש! ישנם חומרים שמכילים ווקס , הם מיועדים אך ורק לרצפות שעברו פוליש ,או רצפות שיש , או ריצוף טרצו של בלטות, אסור בתכלית האיסור להשתמש בחומר המכיל ווקס על רצפות קרמיקה , או גרניט פורצלן, משום שלא רק שהם לא ינקו אותה , אלה יגרום החומר המכיל ווקס  להיווצרותם של כתמים  שחורים  שהיה קשה , ולפעמים לא יהיה ניתן להסיר, כמו כן בהברקה קריסטלית, יש להשתמש בחומר אך ורק שרשום שהוא מיועד להברקה קריסטלית , חומר המכיל ווקס אסור על רצפות שעברו הברקה קריסטלית, כי הווקס מכיל שעווה, ומצפה את הרצפה.  לעומת זאות  החומר של ההברקה הקריסטלית הוא חומר מיקרוני החודר למרצפות, לכן בקניית חומרי שטיפה קיראו על האריזה לאיזה סוג ריצוף הוא מיועד !

אחזקה שוטפת של המרצפות

לאחר ביצוע  הפוליש, בדומה לכול דבר שצריך לשמר , כך גם את הפוליש צריך , אומנם הרצפה יפה ונקייה , אבל היא לא תישמר כך לאורך זמן אם לא תשמרו עלייה! ובכן  כול נוזל שנשפך על הרצפה יש לנקותו מיד, על מנת שלא יספג על הרצפות ויהפוך לכתם הבלתי ניתן להסרה , חשוב להשתמש באופן קבוע על ידי החומר המכיל ווקס, לא סבון , לא שמפו, רק החומר המכיל ווקס , כך הרצפה תישאר מבריקה לאורך זמן.

כל כמה זמן צריך לעשות פוליש?

שאל בשיחה טלפונית דוד מלוד,, חשוב מאוד לשמור על הרצפה עם החומר שמכיל ווקס , הוא ישמור על הברק לאורך זמן, כמו כן ראוי לציין שהברקה קריסטלית תחזיק מעמד יותר שנים ,  מאשר פוליש ווקס רגיל, לכן ממולץ על הברקה קריסטלית.

מהו פוליש? -שאלות שלא היה לכם את מי לשאול

בהמשך השנים הפכה המילה פוליש,  לשם נרדף של ניקוי וחידוש הרצפות של הבית,  כול בית שהמרצפות שלו נשחקו, העלו השחרה, או אחרי שיפוץ, מקבלים עצות מהשיפוצניק, חברים, ועוד שהפוליש , יביא את הרצפה למצב כמעט חדש, ובכן  אנו בגליי הניקיון עם וותק של שנים , מתמחים בביצוע שירותי פוליש מהמקצועיים ביותר הקיימים בשוק זה,  לכן אנו בגליי הניקיון, במאמר זה  מסבירים את תהליך הפוליש.

מהי המילה הגנרית פוליש?

משמעות המילה פוליש  היא  מאנגלית  לעברית, מבריק ,  וזו בדיוק המטרה כאשר את מזמינים שירותי פוליש , מדובר בתהליך  הברקה צחצוח  של הריצוף , באמצעות מכונות פוליש , אשר יגרמו להברקת הרצפה, ומניעת  שריטות על הרצפה , בסיום הליך הפוליש הרצפה תבריק כמראת קריסטל אקסקלוסיבית,

מי מבצע את העבודה פועלים זרים?

אתי מנ ציונה, שאלה את הטלפן מגליי הניקיון, מי מבצע את עבודת הפוליש? פועלים זרים? עןבדים מקצועיים?, , כיון שמדובר בהברקת המרצפות , וטעות קטנה , במכונת הפוליש , עשוי לגרום לרצפה נזק בלתי הפיך , לכן  , בחברת גליי הניקיון , עובדים רק מעין אומנים, בהברקת הרצפות , שעוסקים בהברקת הרצפות מעל 20 שנה! ישנם מקרים לא מעטים אשר חברת "הברקה ופוליש" חאפרית ביצעה פוליש על ריצוף קרמיקה , או גרניט פורצלן!!! דבר שאסור בתכלית האיסור , "החברה" פגעה במירקם ההברקה של הרצפה , והרצפנה , הפכה לשחורה ושחוקה !! בהקשר של ההברקות ניתן לעשות פוליש , והברקה , רק בשיש טבעי , סינטתי, טרצו, וכול אבן טבעית אחרת.

איך מתבצעת עבודת הפוליש?

ישנה מכונה אחת של פוליש , אשר מבצעת את הליטוש וההברקה , רק בשינויים של גלגלים המתחברים למכונה , דהיינו , את השלב  הראשוני מבצעים ע"י דיסקיות יהלום , שמתחברות לסקווט תעשייתי שמתחבר למכונה, לאחר סיום הליטוש, מרכיבים למכונה סקווטש תעשייתי M-3, אשר מקרצף את השארים שנותרו מהליטוש,  לאחר יבוש הרצפה , מורחים ווקס , או מבצעים הברקה קריסטלית (לפי הזמנת הלקוח) את הפוליש מורחים על הרצפה בעזרת מטלים מיקרופייבר מיוחדת המיועדת אך ורק למריחת ווקס, לאחר שהווקס מתייבש , מבריקים את המרצפות בעזרת לבד הברקה   מיוחד, את ההברקה הקריסטלית מבצעים ע"י  צמר מגנזיום ו3 חומרים מיקרונים שונים , אשר חודרים למרצפות עי" חימום הרצפות בצמר המגנזיום, אשר הווקס מחזיק בשימור נכון מעל לשנה, וההברקה הקריסטלית מעל לשלוש שנים.

גליי הניקיון לשירותכם

גליי הניקיון החברה הותיקה בשוק הפוליש מעל ל38 שנה! מתמחה מזה שנים  בכול סוגי עבודות , הפוליש , במקצועיות רבה , בכול סוג של ריצוף הקיים בבתיכם,  גליי הניקיון במחיריה הסבירים , תתאים עבורכם את סוג הפוליש בהתאם לתקציב שלכם, אנו בשירותי הפוליש, והניקיון , נבצע עבורכם עבודה מעולה, ומקצועית, ברמה אחת מעל כול בעלי המקצוע , בשוק  הפוליש והניקיון , אתם מוזמנים לכנס לאתרנו ולקרוא את החומר האינפורמטיבי , הרב באתר, כמו כן אתם יכולים להתקשר ולשאול ללא התחייבות כול שאלה בנושא של הפוליש והניקיון העולה בדעתכם, תמיד נשמח לשמוע אתכם ונהיה קשובים.

חברת ניקיון בתים בכול הארץ

לכול אדם מהיוולדו, או נקנה במסגרת חינוכו, יש את הרצון לגור , ולעבוד בסביבה נקייה, מסודרת,ומריחה טוב, החיים של שנות ה2000 , יוקר המחייה, המרדף הלא נגמר אחר הפרנסה , ותלואות של היום, מביאים אותכם בסופו של יום , עייפים , פיזית, ונפשית,הביתה, מה שלא משאיר לכם כוח, או זמן לעסוק במטלות ניקוי הבית , לנישה הזו נכנסת גליי הניקיון, החברה הארצית והותיקה בשוק , עם עובדייה האמינים והמקצועיים, תבצע עבורכם את מטלות ניקוי הדירה ביעילות ובמקצועיות רבה , במהירות ובאיכות גבוהה.

ניקיון בתים – בימים קשים

דורית מקרית עקרון , "אני אשת קריירה , ואין לי זמן לנקות את הדירה באופן יסודי בגלל שעות העבודה המרובות, אתם מבצעים את עבודות הניקיון ,אחת לכמה זמן, אני מנקה את הבית ככול יכולתי , באופן שוטף ושגרתי , ככול יכולתי , אבל יש לי בית גדול, ואני לא מספיקה לנקותו באופן יסודי ומשביע רצון ,  קראתי עליכם המון המלצות טובות גליי הניקיון , האם תוכלו לנקות את ביתי באופן יסודי?" ובכן דורית היקרה  אנו בגליי הניקיון מבצעים  ניקיון יסודי , ומורכב , בעזרת מיכשור חדיש , שלא נמצא בבתי אב , במחיר סביר גליי הניקיון , תבצע עבורכם ניקיון , והברקה בצורה מעוררת השתאות.

כמו כן אנו מבצעים

ניקיון יסודי לקראת חגים,- חברת גליי הניקיון, תנקה את ביתכם בצורה יסודית , גם בפינות הנסתרות שאתם לא מגיעים אליהם.
ניקיון דירות לפני אכלוס בית, או שיפוץ הבית – חברת גליי הניקיון לניקוי בתים , תדאג , שכול פסולת הבניין,שאריות המלט, הצבע, הטיח, האבק והליכלוך , יעלמו  כלא היו בדירה , ואתם תכנסו לבית נקי מצוחצח ומריח טוב.
אחרי שריפה- חברת גליי הניקיון, המתמחה בניקוי דירות לאחר שריפה ,תסיר את הכתמים הקשים של השריפה מהקירות , ברצפה, וברהיטים, ותטהר בריחות פרחים את ריחו של העשן
לאחר שיטפון, הצפה,- חברת גליי הניקיון , מצויידת  היטב , בשואבים רבי עוצמה , יבשנים (סופגי לחות) וחומרי ניקוי לניטרול ריח, ועובש, תנקה  , ותשאב את כול כתמי הרטיבות , תעניק שאיבה , וטיפול ריחני, בשטיחים,  ובריפודים, תטהר את הבית מהריחות של הטחב , ותשאיר בית נקי ומריח טוב,
ובמקרים שאין באפשרותכם לנקות , כול מי שעסוק בקריירה שלו , וניקיון ביתו זה ממנו והלאה , יכול להיעזר בשירותי גליי הניקיון , באחזקה מעולה של אחזקת הבית , וכמו כן תיתן בונוסים מדי שנה הברקת הרצפה , והדברה מתנה.
רוצים ניקיון משרדים איכותיים? ונקיים –  גליי הניקיון   לשם כך קיימים.
 
יש הבדל גדול ומהותי בין נקיון משרדים , לניקיון דירות,ההבדל שבניגוד לניקיון חד פעמי של דירה או בית ככול שיהיו גדולים, (שיפוץ, דירה חדשה, שריפה, ועוד)   לעומת זאות, ניקיון משרדים , זקוקים לניקיון מדי יום, ולעיתים מספר ימים באותו יום,  לשם כך גליי הניקיון קיימים , לבצע את ניקיון המשרד, מא-ת, מדי יום , ובצורה מעולה.

עובדי ניקיון

בשנים האחרונות הן בארץ והן ברחבי העולם , החלו ליצר ולהציף את רשתות השיווק, הום סנטר, ועוד בהמון תכשירי ניקיון, והברקה , לשטיחים, פרקטים, הברקה, ניקוי הבית , מה שמעביר בראשכם את ההתלבטויות , למה אנו צריכים אנשי מקצוע? בוא נחסוך בעלויות, ונעשה זאות בעצמנו, אומנם אתם יכולים להגיע לתוצאות טובות בהשקעת כוח פיזי,למכביר , האם זה שווה עבורכם,? שתתהלכו במקרה הטוב עם גב תפוס מספר ימים? , גליי הניקיון . תנקה עבורכם את הבית בצורה נקייה ויעילה , ובמחיר סביר.

עובדי הניקיון המקצועיים של גליי הניקיון יבצעו עבורכם את העבודה

כאמור עבודת ניקיון הבית, לא רק בנוסף לזמן שאין לכם , נדרש גם כוח פיזי רב,מיכשור מקצועי , וחומרי ניקוי מתאימים , כמו כן אין לכם את הידע והאפשרות , לקרצף ולהבריק את הרצפה בצורה מקצועית ויעילה , כמו כן ברוב המקרים עבודת הניקיון, שמתבצעת על ידכם  לא משביעה את רצונכם , גליי הניקיון,  עם עובדיה המקצועיים ,ייחסך לכם זמן, כסף, ומאמץ, וגם יבצעו את העבודה לשביעות רצונכם המלאה.
ניקוי בתים לפני אכלוס-  אין מראה יותר מלבב , ומשמח,  מלהיכנס לדירה מבהיקה מניקיון, מריחה טוב, והברק ברצפה נוצץ למרחק, גם אם מדובר בדירה ישנה, חדשה, או לאחר שיפוץ, עובדי גליי הניקיון המקצועיים והמיומנים , יבריקו וימרקו עבורכם את הדירה , בתוצאה שתתהו אם היה שיפוץ,  או הדירה זה עתה נבנתה.
ניקוי דירות לאחר שיפוץ – גם בדירה שעברה שיפוץ מאסיבי ,או חלקי , ונותרו כתמי צבע, מלט, טיח, ורובה בכול מקום, גליי הניקיון תפנה את הלכלוך של השיפוץ, ותנקה עבורכם את התריסים, השמשות, המסגרות, המסילות, המוזיקאות, הדלתות, המשקופים, החרסינה , הקרמיקה, האמבטיה, האסלות,  ארונות המטבח , ארונות האמבטיה, הפנלים, והרצפה.

ניקיון לפני פסח-או חגים

 נגמר העידן של עקרות הבית , שהיו מנקות את הבית  בשוטף, לאחר שיפוץ, או לקראת החגים, היום רוב הנשים עובדות, והן נשות קרירה , לכן למלאכת הניקיון המאסיבי , והפינות שלא הגעתם אליהם כול השנה , גליי הניקיון תנקה  עבורכם, את הריפודים, השטיחים, וילונות , ואת כול הבית בצורה יסודית ונקייה , בעזרת ציוד מתקדם , וחומרים ייעודים , תביא אותכם לבית נקי , מבריק  וריחני.

ניקיון ושיקום לאחר שריפה, או שיטפון

חברת גליי הניקיון , ערוכה , בכול עת 7|24 , לניקיון , ושיקום, ביתכם או משרדכם , לאר שיטפון , או שריפה , לא כול שריפה , או שיטפון , טומן בחובו , אובדן מוחלט של הבית או המשרד, גליי הניקיון על עובדייה המקצועיים, והציוד המקצועי שברשותה, תנקה, תשאב, תשקם , ותפיג ריחות במשרדכם, או ביתכם, שנוצרו כתוצאה משריפה , או שיטפון, בתוך זמן קצר גליי הניקיון תשקם את ביתכם ,  משרדכם, ותשיב אתכם במהרה לבתיכם, או למשרד , לחיי השגרה.

ניקוי מרצפות

 ריבוי חברות הפוליש והניקיון הקיימות בשוק , ישנם רבים מהחברות , אנשים שהקשר שלהם לניקיון ,ולפוליש, מסכם בכך, "שגם לחבר ישנה חברה  אז גם אני אפתח  חברת ניקיון" לפתוח היום "חברת ניקיון" כול אחד יכול השאלה הנשאלת מה כישוריו בניקיון דירות , או ניקח לדוגמא את ניקוי המרצפות,, "חברה " לא מיומנת , בלי נסיון וידע בניקוי רצפות , תגרום נזק בלתי הפיך , מאשר תועלת בניקיון , והברקת הרצפות , ותשאיר אותכם עם מפח נפש וחסרי אונים מול אותם "חאפרים" זולים , ללא ביטוח, וללא יכולת לשלם על הנז!!! גליי הניקיון עם נסיון של עשרות שנים , תבצע עבורכם את עבודת הניקיון, והריצוף . בצורה , מעולה , עם אחריות.

עבודת קידמון ,לפני תחילת עבודת הניקיון

חברה איכותית רצינית , כגליי הניקיון , טרם ביצוע העבודה, תגיע אל הדירה , או האתר שברצונכם לנקות, או תשאל שאלות מקצועיות בטלפון , על איזה סוגי מרצפות מדובר, בכדי לתאם חומרים , איכותיים לגביי הפוליש, וניקיון הריצוף,כי ישנם כול מיני סוגי רצוף, שחלקם לא מגיב  טוב לחומרי הברקה , או ניקוי, כמו כן מרצפות מסויימות , אשר אסור בתכלית האיסור , לנקותם בעזרת מכונת פוליש, ובכלל, מפגש עם "חברה" לא מקצועית , עלולה לגרום לכם כאמור נזקים בלתי הפיכים, בלי יכולת לתקן אלה רק להחליף!!

ניקיון רצפות- לסוגיו

בשוק קיימים המון סוגי ריצוף, מסוגים שונים, מאבן טבעית, סינתטית ,ועוד, כול ריצוף, זקוק לחומרי ניקוי מסוג שונה , ישנם חומרים שיכולים לגרום נזק לריצוף מסויים, ואותו חומר יכול לגרום לסוג ריצוף אחר, ברק ויופי.
אריחי גרניט פורצלן\קרמיקה –  אלו מרצפות שצריכים לנקותם בחומר עם מי חמצן  כגון H.G,  המיועד אך ורק , לרצפות קרמיקה , וגרניט פורצלן, את החומר מערבבים עם מים , ומנקים עם לבד קרצוף עדין , בכדי למנוע שריטות , או שחיקה של הקרמיקה בעת ביצוע עבודת הניקיון, על  סוג זה של ריצוף אסור לעשות פוליש.

מרצפות שיש\טרצו

את  המרצפות הללו מומלץ ללטש עם נייר יהלום לסוגיו (ישנם כמה דרגות)  הליטוש מחליק את הרצפה , ומכין אותה ,לביצוע הברקות מושלמות של פוליש ווקס , או הברקה קריסטלית , לקבלת המראה המבריק , והנוצץ.

ריצוף בטון מוחלק

היום בטרנד של העיצוב הבתים, המשרדים ,  החלו לעשות ריצוף שנקרא בטון מוחלק , סוג ריצוף זה קיים בחניונים, מפעלים ועוד , את הבטון מקרצפים עם מכונה מיוחדת שנועדה אך ורק לסוג ריצוף זה , עם סבון מיוחד של סנו שנקרא R-200, לאחר יבוש הבטון היטב ע"י מכונת יבוש אוויר חם, יש למרוח כמה שכבות נכבדות של ווקס אקרילי , עד לקבלת המראה המבריק והמושלם של הבטון המוחלק.

גליי הניקיון – ניקיון וחידוש רצפות מא-ת

חברת גליי הניקיון הוותיקה , מספקת שירותי ניקיון מקצועיים, ואיכותיים, תוך כדי התאמת חומר  איכותי למשטח ריצוף זה או אחר , עם הברקה איכותית , שתישאר המון שנים, מבריקה ונוצצת על הרצפה ! לשאלות  נוספות פנו אלינו ותענו  בשמחה

חברות פוליש

קניתם בית חדש? נכנסת למשרד חדש? ביצעתם שיפוצים, בבית או במשרד? אתם חפצים להיכנס,למקום נקי, ומבריק, שהרצפה בו בוהקת, כול שעליכם לעשות, הוא להזמין חברת  פוליש, ותיקה , ומיהמנה כגליי הניקיון, אשר תבצע עבורכם, פוליש מבריק ומושלם , כפי שחפצתם.

מה הביצוע של חברת  הפוליש האיכותית?

חברת הפוליש גליי הניקיון, מבצעת  עבודת הברקה איכותית,והעבודה שלה לא מסתכמת בסתם רצפה יפה, אלה ברצפה מבריקה ובוהקת כמו מראת קריסל! גליי הניקיון משתמשת  בחומרי ספרדיים, או איטלקיים, לקירצוף, והברקת המרצפות , העבודה מתבצעת ע"י אבקות הברקה מיוחדות, אשר מעורבבות  עם מעט מים , החומר נשפך למיכל מכונה מיוחד, אשר מזליף, בטיפין טיפין את החומר לרצפה, שסקווטש עיבוד מיוחד של פוליש מחדיר את החומר לרצפה , וגורם לה להבריק, ולהגן עלייה  , מפני נזקים, ושריטות,

איך בוחרים חברה מקצועית – כגליי הניקיון

ריבוי "החברות " הלא מקצועיות בשוק הפוליש והניקיון הפרוץ לכול דיכפין , , מצריכה  מכם לקוחות  יקרים, לעשות את מירב הבדיקות, בכדי לא ליפול על "חברה" חאפרית , כי פוליש  ,והברקה, היא עבודה סופר מקצועית!, ומי שלא בקי  בידע , וניסיון בריצוף, יכול לגרום לכם נזקים בלתי הפיכים!!,לכן בכמה פרמטרים כאן תדעו איזה חברה לבחור.
ותק וניסיון- בידקו כמה שנים החברה בשוק, בקשו המלצות , וטלפונים , של אנשים שעשו פוליש ובידקו אם הם מרוצים , רק כך תדעו שתקבלו עבודה מצויינת.

השימוש בחומרי ניקוי

וודאו ראשית , שחומר חומצי לא נכנס לביתכם !! כמו כן לא להתבייש לשאול באיזה חומרים החברה משתמשת , בקשו שמות של החומרים,ושמות החברה, ובידקו באינטרנט, מה הפעולות של חומר זה או אחר, שנאמר לכם ע"י נציג החברה, חברת גליי הניקיון משתמשת אך ורק בחומרים איכותיים המתאימים ,לסוגי הריצוף, בביתכם, או במשרדכם,

סוגי עבודות הפוליש הקיימים

ישנם כשלושה סוגי פוליש , אקרילי, קריסטלי , ווקס , כול אחד  בעל מטרה שונה,  פוליש הקריסטלי המוביל בהברקות האיכותיות נעשה ע"י צמר מגנזיום וחומר הברקה מיקרוני שמטרתו להגן על הרצפה מנזקים, ושריטות ולהעניק לרצפה את "המראה הרטוב" , הפוליש ווקס הפחות איכותי מהפוליש קריסטל, נמרח על הרצפה לאורך ולרחוב , עם מטלית מיוחדת , מטרתו לנקות את הריצוף,, ולהעניק לו את המראה המבריק,,  הפוליש האקרילי, מטרתו להאט את שחיקת המרצפות, ע"י מריחתו לאורכה , ולרוחבה של הרצפה , ללא עזרה במכונה .יש טרם הזמנת העבודה לשאול את כול השאלות בנושא ההברקה שתבחרו, לא להתבייש לבקש שנציג מטעם החברה יגיע לשטח , בכדי לבחון , את  סוג הריצוף , ולהמליץ לכם איזה הברקה לבצע, כמו כן אסור  לבצע פוליש והברקה על קרמיקה או גרניט פורצלן , הברקה על סוג ריצוף זה שלא סופג , יכול לגרום רק נזק , במקום תועלת.

פקס, מייל, או חוזה בכתב

בקשו חוזה, והזמנה ,  בשלושת האפשרויות הנ"ל , בו פירוט מה החברה תבצע עבורכם , מחיר  יום, וסוג ההברקה , כך תהיה בידכם אסמכתא , לכול השירותים שהזמנתם מחברת הפוליש.

חברת גליי הניקיון- גליי הברקה

חברת גליי הניקיון , מהוותיקות בענף הפוליש והניקיון , מתמחה מאז שנת 77 , במתן שירותי הברקה ופוליש מקצועיים, החברה מעסיקה עובדים מקצועיים עם ותק וניסיון , שיתאימו את העבודה  לסוג הריצוף שלכם, אם אתם מעוניינים, באיכות , שירות , ובעיקר רצפה מבריקה להמון שנים, פנו לגליי הניקיון ולא תתאכזבו.
ניקוי שטיחים – השטיחים הפכו לחלק אינטגרלי, בבתים רבים בישראל, כמו הטיפול ברצפות גם בשטיחים צריך את הידע והניסיון  בניקוי שטיחים  שטיחים הינם בית חם , להצטברות חיידקם, פעם בשנה , חובה לנקות את השטיחים על מנת למנוע מהחיידקים להתרבות.

אילו סוגי שטיחים גליי הניקיון מנקים?

גפנית מאור יהודה שאלה , במייל  לגליי הניקיון ,"איזה סוג של שטיחים אתם מנקים"? אנו בגליי הניקיון מנקים את כול סוגי השטיחים הקיימים בשוק ,. פרסיים, צמר,  כותנה , משי, עבודת יד , שאגי, מקיר לקיר, שטיחי טלאים, וכול הסוגים הקיימים בשוק.

"כיצד אתם מנקים את השטיחים ?" שאל גל מגבעתיים"

אנו בגליי הניקיון מבצעים את ניקוי השטיחים ע"י קומפרסור שטיחים מיוחד , וקיטור, הניקוי מתבצע  בהקצפת מים 90 אחוז קצף, ועשרה אחוז של מים, ניקוי  בקיטור מבטיח שתוך יממה  השטיחים יתייבשו , כמו כן אנו משתמשים במכונות מיוחדות מארץ השמש העולה (יפן) שם המומחיות בניקוי שטיחים ואריגים היא גדולה ! החומרים של ניקיון השטיחים הם  אורגניים ,  חומרים הללו מבטיחים תוצאה מקסימלית של ניקיון, בלי פגיעה  בשטיח , ואיכות הסביבה , חומרי ניקוי השטיחים האורגניים, מתאימים , לכול  סוגי הבדים  והשטיחים , חלקם מנטרל ריחות , של שתן , וצואת כלבים וחתולים , וכמו כן ישנם חומרי חיטוי שמנקים את השטיח  מכול מיני ריחות, ומפיצים ריח ניחוח טוב של פרחים.

ניקוי פרקטים

בשנים האחרונות נהיה טרנד אופנתי , יותר ויותר בתים , החליפו את המרצפות , שעל הרצפה בפרקטים, שונים, חברת גליי הניקיון המומחית , בניקוי ותחזוקת פרקטים תיתן לכם כמה טיפים בניקיון ותחזוקת הפרקט ,

הפרקט למינציה

הוא הפרקט הנפוץ ביותר ופופולרי ביותר בהרבה בתי אב בישראל, רצוי לעשות פוליש על פרקט ע"י חברה מקצועית כמה גליי הניקיון המשתמשת בחומרי  הברקה לפרקטים , איכותיים, מהולנד , מטרת הברקת הפרקט לשמור על הפרקט מפני שחיקה , ושריטות,  התחזוקה של הפרקט היא פשוטה , בעזרת  מטאטא או שואב אבק (עדין עם שערות סוס , ולא עם מקל פלסטיק) לנגב את הפרקט עם סחבה מיקרופיבית , לחה בלבד, בלי מים, כי המים עלוליםלחדור לחיבורי הפרקט , ולגרום לו להתנפח, ולעלות עובש ,   יש להשתמש בחומרי ניקוי המיועדים לפרקט דוגמת סנו פרקט, אין לשפשף את הפרקט בשום סקווטש , צמר פלדה , וכדומה ,  אביזרי עזר הללו לניקוי , יגרמו לשריטות על הפרקט שלא ניתן יהיה להסרים,! אסור בתכלית האסור להשתמש בחומרים כימיים על הפרקט , לא אציטון , לא בנזין, לא כוהל, לאנוזל לניקוי חלונות ועוד, חומרים הללו יכולים להוריד את הצבע מהפרקט , ולהשאירו בלוי וחסר צבע , ללא אפשרות תיקון! בזמן צביעת החדר  יש לכסות היטב את הפרקט, כי פרקט שיספוג צבע , יהיה קשה מאוד להסיר את הצבע ,

פרקט עץ טבעי-פרקט עץ גושני

בשני הפרקטים הללו הטפול יעשה כמו בפרקט הלמינציה , בניגוד לפרקט הלמינציה שמצריך  טיפול רק פעם אחת בעת ההרכבה שלו  פרקט עץ טבעי , וגושני , יש לחדש  מידי מספר שנים,  בעזרת ווקס מיוחד הולדי, ומכונת פוליש , משמעותית ניתן ללטש  פרקט עץ טבעי ולחדש אותו , בכול בעיית שחיקה , או חידוש הפרקט מהעץ מלא או הגושני , פנו אל גליי הניקיון , המומחה לפרקטים מטעמה יסביר לכם מה ניתן לעשות על פרקט עץ, וכיצד ניתן לחדשו

חידוש , וליטוש חדר מדרגות

חדר המדרגות עם השנים , הופך  עם השנים לשחוק, מוזנח ,  והשחרה צצה בכול , על המדרגות, על הרצפה במבואות, בצדדים, ובלובי,  חדר המדרגות הוא הפנים של הבית , אין כמו להיכנס לאחר יום עבודה קשה , לבניין יפה , מבריק, ואסתטי, חברת גליי הניקיון , הוותיקה בענף הפוליש והניקיון תבצע עבורכם את הליטוש וחידוש חדר המדרגות , שהלובן , והברק בו , ינצוץ, למרחקים,

למה בעצם צריך לחדש חדר מדרגות?

חדרי המדרגות בכול בניין הם מעין חלון הראווה , והכרטיס הביקור של הדירה שלך , חדר מדרגות מוריד בעשרות אחוזים  את ערך נכס דירתכם, , חדר מדרגות ממוצע , הינו מקום צר , שהתנועה בו שוטפת במהלך היום, מה שגורם ללכלוך רב  שעושים העוברים והשבים, כמו כן גם עקב תנועה הרבה של האנשים , המדרגות נשחקות, כמו כן המבואות, בין דירה לדירה, חידוש חדר המדרגות  זאות אחת מהענפים שגליי הניקיון מומחים בה , עם צוות מקצועי והרבה איכפתיות , אנו עושים למדרגות , מתיחת פנים, ע"י קירצוף , וליטוש המדרגות והמשטחים השונים ,תיקוני מרצפות  וקירות  מקצועי, וכול שירותי הניקיון,והחידוש הייחודים לחדרי מדרגות,

חידוש מדרגות כולל

ליטוש של המדרגות , מעל, מתחת ,  בצדדים עם נייר ליטוש במכונת דיסק יהלום עד להלבנת המדרגות,
ליטוש המבואות ע"י נייר לטש יהלום ,ומכונה מיוחדת המסירה את ההשחרה, שחיקה, שריטות , ומלבינה את המרצפות.
ניקיון השיש המקיף את גרמיי המדרגות , ניקוי השיש  מתבצע ע"י  מברשת קירצוף , מיוחדת המיועדת אך ורק לסוג זה של שיש , עם מסירי שומן, ולכלוך , להסרת הכתמים והשחיקה, ובחומרים מיוחדים להברקה את כול המדרגות והמבואות אוטמים בחומר הנקרא סילר, החומר סילר הוא מיקרוני , ונספג במדרגות, שיעודו הוא למנוע כתמים, שחיקה , והשחרה , הן של המדרגות , הן של משטחי המבואות המרוצפים בשיש, או בבלטות.
בשלב האחרון , אנו מבריקים את המבואות , והלובי בווקס אקרילי  מיוחד מבריק ולא מחליק ,גליי הניקיון תיתן אחריות ל4 שנים בכתב על לובן , והברק ברצפה!!
 

ליטוש באבן

במשך השנים עם שחיקת האבן , בריצוף השיש או הטרצו, במסגרת ליטוש האבן  מתבצע איחוי מושלם  של כול הגידים, והסדקים הקיימים ברצפה , שכבת האבן העליונה מוסרת בעזרת מספר פעולות  של חריצה , שאיבה, התאמת גוון, מילוי , ליטוש ומריחת סילר, כך מתקבלת רצפה חדשה, אחידה, ומבריקה, עלות ריצוף חדש היא  גבוהה מאוד , שלא לדבר על עבודת הרכבת הריצוף, ליטוש האבן , יביא את המרצפות , בדיוק, אבל בדיוק למראה כמו חדש !!
ראו גם התקנת מצלמות אבטחה לבית ולעסק.

ליטוש האבן יותר מבריק מפוליש

 ניסתם, לא אחת להיפטר מהכתמים, או שחיקת הרצפות, גם אם הזמנתם חברה מקצועית , שלה צלחה בפוליש את פתרון הכתמים , והשחיקה,  נשארו, למרות הברק , שביצעה חברת הניקיון. ליטוש מרצפות באבן , היא פעולה אחרת לגמרי , שמסירה את כול הכתמים , והשחיקה בוודאות, וגם גורמת לרצפה להיראות מבריקה, וזוהרת, ללא תוסף של פוליש כולשהוא , בסיום העבודה של הליטוש תוכלו להינות  ממשטח  ריצוף ישר הנראה בדיוק כמו קוביות דומינו , דהיינו ישר, להשלמת המשימה  לראות את הרצפה ממש אבל ממש כמו מראת קריסטל יש לבצע הברקה קריסטלית, שתחזיק מעמד לאורך שנים לאחר הליטוש באבן ,

גליי הניקיון ,הליטוש המושלם

 חברת גליי הניקיון , שליטשה משטחים גדולים של אבן, כגון תיאטרון, בתי חולים, מסעדות, בתי אבות ,ועוד,מתמחחה מזה שנים  בליטוש  מרצפות , תוך שימת דגש על איכות העבודה, ומקצועיות עובדיה , בציוד המתקדם של גליי הניקיון ,וחומרי הניקוי הטובים מרחבי העולם, גליי הניקיון תבצע עבורכם ליטוש מרצפות, שיחזיר לכם את האור והברק לעיניים.

חייגו עכשיו: 053-5702244

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial