חברת ניקיון / פוליש בכפר יונה

בכפר יונה בבניין חדש התאגד וועד כדי לחפש חברת ניקיון לניקוי 70 דירות בבניין. אנשי הבניין, שכמה מהם אנשי תוכן, הקימו דף פייסבוק לשמוע חוות דעת על חברות ניקיון. לצערי הרב, היו הרבה תלונות על "חברות ניקיון" החל בהקפצת מחירים  (לא נצמדו למחיר המקורי ) והוסיפו כסף באמתלות שונות. כמו כן, גרמו לנזקים בלתי הפיכים באמבטיות והכלים הסינטרים , ע"י שימוש בחומצה מלחית, וכלה בארונות מטבח"שינקו" אותם עם צינור מים!! מה שגרם לארונות להתנפח, וטחב פרץ בכול מקום.

אל גליי הניקיון הגיעו כאמור אנשי הועד בחשש מסויים, אבל לאחר שראו ושמעו ממספר דיירים על איכות הניקיון והמקצועיות של גליי ניקיון , הם הזמינו אותנו לבצע את כל ניקיון הדירות בבניין כולל הלובי והמדרגות. לאחרונה סיימנו את העבודה בבניין כך שכולם היו שבעי רצון.

השאלה שנטחנה עד דק באלפי כתבות ומאמרים זה  איך לבחור חברת ניקיון ופוליש מקצועית? השוק הפרוץ מציע מגון של "חברות" המציעות שירותי ניקיון, דבר שגרם בלבול בציבור. מערכת "היחסים" עם חברת ניקיון אינה מעין חתונה קתולית, אבל כאשר אנו מזמינים לביתנו, לבניין או למשרד, אנשים שכלל לא היכרנו,  אנו רוצים להיות בטוחים שמדובר באנשים מקצועיים ואמינים.

נכון לאור המצב והמאמרים הגרועים על חברות ניקיון, אנשים נרתעים ומסתייגים מלהזמין חברת ניקיון מהחשש מנזקים בלתי הפיכים, ומשרלטנות של חברות לא אמינות. ואילו במשרד, חוששים המזמינים מאנשים זרים, בזמן אי הימצאות במשרד, חוששים מגניבות או הזזה של דברים וחפצים ברחבי המשרד. אך פתרון תמיד יש!  וכל שעליכם לעשות זה לוודא כמה דברים חשובים בקשר לחברת הנקיון, ואיך נזהה חברת אחזקת משרדים ופוליש מקצועית?  ישנם כמה דברים  שראוי לשים לב אליהם ולבדוק האם מדובר בשירותי פוליש וניקיון לבית, או בשירותי ניקיון משרדים, בין אם מדובר בניקוי פנים הבית , או פוליש בחדר המדרגות , את כול שירותי הניקיון תמצאו תחת קורת גג אחת, והיא חברת גליי הניקיון, צלצלו ליעוץ והדגמה חינם לא תתאכזבו!

חייגו עכשיו: 053-5702244

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial