חברת ניקיון / פוליש באור יהודה

לאחרונה כאשר ביצענו שיפוץ בית גדול באור יהודה, פנה אלינו נציג של אחד מהאתרים בו אנו מפורסמים, ושאל אותנו בנושא שיפוץ ומהותו, על מנת להפנות אלינו לקוחות  פוטנציאלים.

שיפוצים  כלליים בדירה  הוא עניין מורכב מאוד. אנו בגליי הניקיון משלבים פוליש ניקיון' ליטוש רצפות, צבע ושיפוצים כלליים לדירה! שיפוץ כללי כולל בתוכו לא מעט אינפורמציה.  הם  מדברים על צבע אינסטלציה, חשמל  ריצוף, פוליש, ניקיון, הברקה, ליטוש , ועוד.

שיפוץ כללי הוא למעשה  כמו הליך בנייה  שלם.  שיפוצים בשלב אחר שלב. שיפוצים הם למעשה פעולה שמבצעים בדירה זו או אחרת. מטרת השיפוץ, הניקיון והליטוש, הוא לשדרג את הדירה, לתקן את השיבושים אשר  יכולים להעלות את ערך   הדירה בעשרות מונים. שיפוץ כאמור הוא עניין מאסיבי  ודינמי. לעתים הוא קשה ומסובך יותר  מתהליך בנייה של בית חדש.

במהלך תכנון  שיפוץ בתים  קיים, ובעת עבודת השיפוץ עצמה, עלולים להיווצר  קשיים שלא קיימים בתהליך תכנון בית חדש. בבית  קיימים אלמנטים קונסטרוקטיביים המחייבים הרבה אנשים שמחליטים לשפץ את דירתם בפעם הראשונה  את הבית הקיים או את הדירה שקנו מרגישים הרבה פעמים רגשות מעורבים. מצד אחד הם מתרגשים להשקיע , לעצב, ללטש את המרצפות ולנקות את הדירה ולהיכנס לבית משופץ, נקי, ומבריק. זה חלום ישן , להפיח ברעיונות מקטלוגים מאובקים  שאספו במשך  השנים, ופשוט ליצור קן חמים ונוח.. נסו אותנו, את גליי הנקיון, המאגדים בתוכם המון פתרונות לעיצוב, שיפוץ, ניקוי, חידוש, ליטוש של בתיכם. הייעוץ חינם ! שווה להתקשר.

חייגו עכשיו: 053-5702244

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial