המלצה על חברת פוליש

המלצה על פוליש של גלי הנקיון – סתיו מתל אביב

"שלום לכם גלי הניקיון, אני נואשת, העוזרת שלי שטפה את מרצפות הטרצו בחומר ניקוי שמכיל ווקס, הרצפה השחירה, יש המון סימני גרירה על הרצפה. איזה סוג פוליש אני צריכה על מנת להביא את הרצפה למצב מבריק, ולהוריד את ההשחרה, והשריטות"?

 

זאת הפנייה של סתיו מתל אביב , שפנתה במייל לחברת גליי הניקיון, גליי הניקיון עם הוותק והנסיון שלה, נמצאת בידה הנוסחה המנצחת עבור פוליש והברקה מושלם! חברת גליי הניקיון, עם צוות עובדיה המקצועיים, וציוד מהמתקדמים בעולם בנושא פוליש והברקה, עם נסיון של עשרות שנים והמון לקוחות מאושרים ומרוצים, הם האלמנט המכריע לתוצאת הפוליש המבריקה והמושלמת!

 

לצד עבודה מקצועית' עם ביצוע של רצפה שתבהק למרחקים, גליי הניקיון היא בין היחhדות מחברות הניקיון בארץ! שמוסיפה לפוליש שכבת הגנה שתפקידה למנוע לטווח ארוך שריטות ואף לדחות כתמים עיקשים על משטח הרצפה.

 

חברת גליי הניקיון נתקלת לא אחת , במקרים של שימוש בחומר לא איכותי של ניקיון או הברקה של ניקיון הבית, אשר משחירים את הרצפה, או  גורמים לשריטות על הרצפה, או בכלל ממפגעים אחרים (כגון שימוש  בחומר חומצי, או פגעי מזג האוויר), כך שגליי הניקיון מעניקים טיפים רבים באתרה האינפורמטיבי, על עשייה עצמית של פוליש ותחזוקה  השוטפת של הפוליש, גם לאחר סיום עבודת הפוליש ,

 

פנו אלינו במייל, או טלפון לגליי הניקיון וקבלו מענה על כל שאלותיכם.

 

המלצות פוליש רצפות

המלצות פוליש רצפות

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial