הברקת רצפות עם פוליש

כל סוגי האבן הסופגת  מאבדים עם השנים את הברק הבתולי והטבעי שלהן. במרוצת השנים הן צוברות כתמים עיקשיים וליכלוך שלא ניתן לנקותו בשום חומר ניקוי. כמו כן הן נפגמות משחיקה, שריטות וכדומה. הפתרון המושלם לכך הוא פוליש לסוגיו, המעניק את הפתרון האידיאלי המושלם לרצפות שנשחקו וצברו כתמים ועוד.
פעולת הפוליש בעזרת רשתות יהלום, משייפת תחילה את הכתמים הקשים, מסירה אותם, מחליקה את הרצפה  ויוצרת מראה  של רצפה נקייה וחדשה. פוליש לסוגיו מעניק  מראה נקי ובוהק ומגן על הרצפה לאורך שנים מפגעי הזמן, שריטות, גרירות ועוד.
הפוליש שומר על איכות הבית  ומעניק מעין ניקיון יסודי לבסיס של הבית. פוליש מבריק לסוגיו הינו חידוש וגיוון המראה של הבית  או המשרד, מעניק התחדשות, רענון מחדש של רצפות  ישנות, ובמקרים שמוכרים את הדירה יהיה קל יותר למכור את הנכס כאשר הרצפה בוהקת ונוצצת  למרחקים.
 להענקת המראה המושלם  של הפוליש  ברצפות, הברקתם נעשית ע"י בעלי מקצוע מהימנים , וותיקים של גליי  הניקיון, המעניקים את הפוליש הראוי למרצפות,  שבסיום  הטיפול  יגרום  לרצפה להפוך מבלוייה למבריקה ויוקרתית. כול חומר המכיל ווקס לא יעזור לרצפה דהויה ושחוקה להבריק, אלא רק פוליש מקצועי בעזרת מכונת פוליש מקצועית.
הברקת פוליש לפני ואחרי

הברקת פוליש לפני ואחרי

ישנן מספר סוגי פוליש למרצפות , ויש לבדוק עם החברה המבצעת את ניקיון והברקת  הרצפה שתתאים  את סוג הפוליש לסוג הרצפות ולתקציב האישי שלכם למטרת הפוליש.
גם לריצוף דהוי, שחוק, מלא שריטות,  הפוליש יכול ברוב המקרים, להעלים  אותן  ולחדש אותן  ע"י ליטוש מאסיבי  והחדרת הפוליש לרצפות. הווקס האקרילי הוא הפתרון המשמעותי במקרה  הנ"ל.
 הווקס האקרילי עשוי משעווה עבה שמגינה על הריצוף, ומעניקה מנגד מראה מבריק ואיכותי גם למשטחי  לינולאום, או פי.וי.,סי. הווקס האקרילי יעיל.  כמו כן, בתוך הבית ניתן ורצוי  לעשות הברקה קריסטלית. בשאר הבית  דהיינו מרצפות מחוץ לבית, ניתן להסתפק בפוליש ווקס. אומנם הוא פחות איכותי  מפוליש קריסטל, אך גם פחות יקר ועמיד יותר במרצפות שחשופות לתנאי מזג האוויר.
בכל שאלת פוליש אתם מוזמנים להיכנס לאתר גליי הניקיון , ולמצוא פיתרונות יעילים , לביצוע פוליש איכותי בדירתכם.

חייגו עכשיו: 053-5702244

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial