הברקה קריסטלית – פוליש קריסטל לרצפה

ברצוני לבצע הברקה קריסטלית. מה עליי לעשות בכדי לקבל רצפה מבריקה ויפה? כיצד עליי לדעת שאתם גליי ניקיון חברה טובה ואמינה שלא  אפול בפח, כמו בניקיון הדירה שלי, שהניקיון וההברקה היו על הפנים?"
שאלה סיגל מרמת גן.
עם השנים  השחיקה ברצפות והפיכתן לאי מבריקות, צורמות לעין. הטיפול של ההברקה הקריסטלית מסיר  את השחיקה מהמרצפות, ונותן תחושה של רצפה חדשה. אין יותר מלהתל באורחים המגיעים לבית ורואים את המראה הרטוב של הרצפה, ולומר להם "לא להיכנס הרצפה רטובה". מרוב שהרצפה מבריקה, הכול משתקף כראי על הרצפה.
חברת ניקיון ופוליש ותיקה ואמינה כגליי הניקיון , תבצע עבורכם הברקה קריסטלית עם אחריות ל4 שנים!
ובכן סיגל מרמת גן , ואחרים החוששים מחאפרים הנמצאים  בענף הפוליש והניקיון, בראש והראשונה יש לבדוק המלצות על החברה (לגליי הניקיון יש המון) כמו כן לברר אצל שכנים, מכרים שאתם זוכרים שהזמינו חברת ניקיון. אם אין את האינפורמציה הזו בידכם, נסו את הדברים הבאים בכדי לא ליפול על חאפרים:
ככל שהחברה ותיקה, משמעות הדבר  שיש לה מספר לא מבוטל של המלצות (כמו שלגליי הניקיון יש), כמו כן יש לבדוק את המקצועיות של החברה, זה מתבטא באילו חומרים החברה משתמשת. אם הם יאמרו שהם משתמשים בחומר ספרדי של קאסלי, מדובר בחברה מקצועית, תשאלו כמו כן באיזה סוג של חומר של קאסלי החברה משתמשת. אם הם יואמרו לכם X-1,  X-2 X3 X9, אלו החומרים הא-ב, לבצע הברקה קריסטלית מושלמת! כמו כן תשאלו כמה שכבות. אם תשמעו פחות מ8, אל תשתמשו בשירותי החברה, כי המנימום להברקה איכותית היא 8 שכבות!גליי הניקיון לא מתעצלת ועושה 10 שכבות! , כמו כן בדקו שהמכשור של החברה תקין ויציב. מכשור לא תקין עלול להסב נזק בלתי הפיך לרצפה!
לסיכום בדקו זמינות של החברה, ועל הסובלנות של המשיב לשאלותיכם. אם נעניתם בסבר פנים יפות, הזמינו את שירותיה של החברה. גליי הניקיון עם ותק של 38 שנה!  לאחר הברקות וניסיון באלפי רצפות של פוליש קריסטל, תצרף גם אתכם לחוג לקחותיה המאושרים והממליצים.
למידע מומלץ ראו גם: גריל גז
הברקה קריסטלית / פוליש לרצפה

הברקה קריסטלית / פוליש לרצפה

חייגו עכשיו: 053-5702244

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial